Urządzanie wnętrz

Co skłoniło mnie do współpracy z Just Home?

Jakiś czas temu  wpadłam na ofertę  fachowców, jakimi są pracownicy firmy Just Home https://just-home.com.pl/biokominki/. Jak się okazało, zagwarantowali oni fachowe doradztwo z zakresie rozwiązań, jakie oferują. Bez żadnej ściemy, zaprezentowali mi części oferty, które ich zdaniem były dla mnie najlepsze.

Zawsze chciałam mieć swój własny kominek, jednak dotychczasowe warunki mieszkaniowe mi na to nie pozwalały. Z tego właśnie powodu, postanowiłam zdecydować się na bardzo ciekawe rozwiązanie. Zwyczajnie zapytałam o poradę i poprosiłam o pomoc od A do Z fachowców z Just Home. Nieco wcześniej moja siostra stała przez podobnym problemem i również jej pomogli. Dlatego też, kiedy przeprowadziłam się do swojego nowego domu, zadzwoniłam i umówiłam się na spotkanie .

Efekt przerósł moje oczekiwania. Zacznę od tego,  że współpraca ułożyła się naprawdę fenomenalnie. Rozpoczęliśmy od stworzenia darmowej wizualizacji 3D z uwzględnieniem moich wymagań, jakie postanowiłam przekazać firmie w trakcie naszej rozmowy.

Następnie, przystąpiliśmy do wyboru materiałów i ten proces również przebiegł jak na moje oko błyskawicznie.

Ponadto, sam montaż leżał już w gestii fachowców i i tym razem stanęli oni na wysokości zadania. Po sprawdzeniu różnych ofert wybrałam kominek gazowy. Stwierdziłam, że będzie on dobrym rozwiązaniem, ze względu na fakt, że mam ograniczone miejsce w swoim salonie, a najbardziej zależało mi na efekcie nietuzinkowego klimatu.

Dzięki zainstalowaniu kominków gazowych zyskujemy uniwersalność, pozwalającą na dopasowanie do potrzeb i możliwości technicznych nawet najbardziej wymagających klientów. Warto wiedzieć, że kominki gazowe dają większą swobodę w odprowadzaniu spalin właśnie z tego też względu klienci często decydują się na tego rodzaju alternatywę https://just-home.com.pl/budowa-kominka/.

Ogromnym atutem jest fakt, że przypominają one do złudzenia tradycyjny kominek, a mimo to jest z nimi znacznie mniej  pracy.

Marka gwarantuje jakość i profesjonalizm, gdyż działają na rynku od 2008 roku. W ciągu 10 lat doświadczenia mogą poszczycić się wieloma bardzo ambitnymi i perfekcyjnym i realizacjami. Szybko poszerzając swoją ofertę i dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów oferując kompleksowe usługi w zakresie budowy kominka. W ofercie znajdziecie Państwo kominki nowoczesne, klasyczne, rustykalne instalacja dgp, a także obudowy kominkowe.

Producenci wkładów starają się ostatecznie upodobnić do kominków opalanych drewnem, na przykład dzięki wyłożeniem palenisk ceramicznymi  sztabkami drewna. Ponadto gazowe wkłady wykorzystywane w kominkach gazowych są wyposażone w kilka rodzajów zabezpieczeń co zupełnie niweluje ryzyko jakichkolwiek szkód. Umieszczone wewnętrzną kominków gazowych czujniki badają parametry spalania na różnych etapach procesu palenia nie pozwalając na stworzenie sytuacji w bardzo niebezpiecznych, a gaz niezbędny do użytkowania kominków możliwych do pozyskiwania w butli lub w tradycyjnej formie https://just-home.com.pl.


Materiał zewnętrzny

Dodaj komentarz