Urządzanie wnętrz

Najmodniejsze kuchnie 2022 – jakie są na topie?

Najmodniejsze kuchnie 2022 pełne są naturalnych materiałów, wzorów oraz kolorów. W grę przy ich urządzaniu wchodzi także to, aby stawiać na rozwiązania sprzyjające komfortowemu samopoczuciu w pakiecie z funkcjonalnością. Stawiajmy więc śmiało na styl eko, który z roku na rok staje się coraz bardziej popularny. Takie działanie to bez wątpienia przepis na modną kuchnię 2022. Kolejna ważna kwestia, to pojawienie się w kuchni tendencji do niebanalnych połączeń – tutaj mowa zarówno o kolorystycznych, jak i materiałowych. Sprawdźmy więc, jak wyglądają najmodniejsze kuchnie 2022.

Modne kuchnie 2022 – postaw na szklane przepierzenia

Otwarte kuchnie przez wiele lat jawiły się jako synonim nowoczesnego podejścia do tematu aranżacji wnętrz w pakiecie z dobrym gustem. Obecnie wszystko wskazuje na to, że tego rodzaju postrzeganie odchodzi do lamusa. Coraz więcej amatorów dobrego designu wraz z najlepszymi projektantami na świecie stawiana wykonane ze szkła przepierzenia. Ich zadaniem jest sprytne oddzielenie salonu od kuchni. Szklane ścianki działowe to sposób na przysłonienie kuchennego wnętrza w pakiecie z ograniczaniem wydobywania się z niego zapachów, które rozprzestrzeniają się po całym mieszkaniu.

Drewno w roli głównej – przepis na modną kuchnię 2022

Drewno skradło serca amatorów dobrego designu i nie bez znaczenia. Okazuje się, że można z jego pomocą stworzyć przestrzeń sprzyjającą działaniu, jak również tworzącą elegancką aurę. W końcu nie bez powodu mówią, że kuchnia jest sercem domu – to do czegoś zobowiązuje. Drewno może pojawić się na szafkach, blatach, jak również w dodatkach. Tego materiału w modnej kuchni 2022 nigdy za wiele.

Modne kolory w kuchni 2022

Wśród najmodniejszych kolorów w kuchni w roku 2022 na pierwszy plan wysuwa się przede wszystkim zieleń w różnorodnych odcieniach. Prym wiodą łagodne, wnoszące do pomieszczenia powiew świeżości odcienie – jeśli mówimy o farbach ściennych. W przypadku płytek rządzi odcień szmaragdowy jak również butelkowy. Możemy stawiać także śmiało na zielone szafki. Drugi w kolejce pod względem popularności jest kolor czarny. Tutaj mamy do czynienia z elegancją, aurą tajemniczości jak również powagą. Czerń w kuchni doskonale współgra z bielą, jasnozielonym kolorem jak również szarościami. Do łask projektantów wkradła się także klasyka gatunku – połączenie bieli z szarością. Tutaj mamy do czynienia z tak plastycznym duetem, że doskonale połączy się on z innymi modnymi barwami tworząc niesamowitą mozaikę.

Dodaj komentarz